Електротехнічна лабораторія Югінсервіс, починаючи з 1994 року, проводить перевірку, вимірювання та випробування параметрів електрообладнання, електроустановок, кабельних ліній напругою до та вище 1000 В, трансформаторного масла, заземлюючих пристроїв, електроінструмету, електрозахисних засобів згідно діючих норм та правил: ПУЕ, ПТЕЕС, СОУ-Н-ЕЕ 20.402: 2007, СОУ-Н-ЕЕ 20.302: 2020, ГКД34.20.507-2003 та інших.

Обʼєкти виконання робіт електротехнічної лабораторії це трансформаторні підстанціі, розподільчі пункти, комплектні розподільні установки внутрішнього та зовнішнього розташування електричних станцій та підстанцій підприємств, організацій, установ, товариств, господарств, фізичних осіб.

При проведенні робіт електролабораторія використовує сучасне випробувальне обладнання, стенди, спеціальні пристрої та прилади. Все обладнання для випробувань та прилади мають сертифікати відповідності та свідоцтва про повірку від державного центру стандартизації та метрології.

Роботи проводить кваліфікований персонал, що має багаторічний досвід, за методиками які мають свідоцтва про атестацію.

Електротехнічна лабораторія має Дозволи та Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на проведення робіт з випробувань, робіт в діючих електроустановках та на кабельних лініях напругою вище 1000 В.


Телефонуйте, пишіть, замовляйте і ми виконаємо випробування та вимірювання параметрів електрообладнання та пристроїв у необхідному Вам обсязі.

Обрахувати вартість та замовити вимірювання та випробування електрообладнання можна у нашому інтернет-магазині за цим посиланням.