Електротехнічна лабораторія Югінсервіс, починаючи з 1994 року, проводить комплексні та індивідуальні вимірювання і випробування електротехнічного обладнання, пристроїв, проводів та кабельних ліній напругою від 0,4 до 110 кВ, згідно діючих норм та правил: ПУЕ, ПТЕЕС, СОУ-Н-ЕЕ 20.402: 2007, СОУ-Н-ЕЕ 20.302: 2007, ГКД34.20.507-2003 та інших.

Одним з основних напрямків роботи електротехнічної лабораторії є проведення перевірки параметрів електрообладнання та електроустановок трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів, комплектних розподільних установок внутрішнього (КРУ) та зовнішнього (КРУЗ) розташування.

При проведенні робіт електролабораторія впроваджує новітні технології та використовує сучасне випробувальне обладнання та стенди, спеціальні пристрої та прилади. Все обладнання для випробувань та прилади мають сертифікати відповідності та свідоцтва про повірку від державного центру стандартизації та метрології.

Роботи проводить кваліфікований персонал, що має багаторічний досвід, за методиками які мають свідоцтва про атестацію.

Електротехнічна лабораторія отримала всі необхідні ліцензії, дозволи та свідоцтва на проведення випробування електрообладнання для приведених видів робіт.


Телефонуйте, пишіть, замовляйте і ми виконаємо випробування та вимірювання параметрів електрообладнання та пристроїв у необхідному Вам обсязі.

Обрахувати вартість та замовити вимірювання та випробування електрообладнання можна у нашому інтернет-магазині за цим посиланням.