VLT® Refrigeration Drive FC 103Економія енергії та продовження терміну служби холодильного обладнання

VLT® Refrigeration Drive FC 103 призначений для істотного зменшення витрат на експлуатацію холодильних систем. Він пропонує функції підвищення ефективності та надійності, інтегровані функції керування процесами та середовище введення в експлуатацію, спеціально розроблені для задоволення потреб холодильного обладнання. Він також має майстра налаштування, який використовує загальні умови охолодження. Це робить встановлення та введення в експлуатацію легкими та безпечними для техніків та монтажників.

Безперервне регулювання швидкості, що забезпечується приводом VLT Refrigeration Drive, робить можливим інтелектуальне керування потужністю. Створюючи стабільність при балансуванні потужності до фактичного навантаження, загальносистемний коефіцієнт продуктивності покращується забезпечуючи значну економію енергії в широкому діапазоні застосувань.

Привід містить всі модулі, необхідні для відповідності стандартам ЕМС. Інтегрований, масштабований фільтр RFI мінімізує електромагнітні перешкоди, а вбудовані дроселі постійного струму зменшують гармонійні спотворення в мережі. Оскільки ці функції вбудовані в привід на заводі, простір шафи може бути зменшений. Ефективне пом'якшення ЕМС також дозволяє використовувати кабелі з малими поперечними перерізами, що знижує витрати на встановлення.