Частотний перетворювач Danfoss fc 51

Максимальна міцність при знижених витратах на встановлення

Якщо Ви шукаєте і хочете придбати загальнопромисловий не дорогий, але надійний і простий в підключенні, настройці та експлуатації частотний перетворювач, рекомендуємо Вам звернути увагу на серію Danfoss VLT Micro Drive FC 51. Незважаючи на свої малі розміри і простоту введення в експлуатацію, Micro Drive FC 51 може бути налаштований для виконання складних завдань.

Частотний перетворювач Danfoss VLT Micro Drive FC 51 – повноправний член сімейства перетворювачів марки VLT.  От початку до кінця він розділяє якість, з неперевершеною надійністю, зручністю в роботі та широкою функціональністю. Він підходить для вирішення безлічі завдань з дуже легким введенням в експлуатацію. Він розроблений і виробляється на підприємствах Danfoss Drives, провідними експертами приводної техніки c 1968 року і творцями марки VLT – The Real Drive.

Особливості та переваги

Частотний перетворювач Danfoss VLT Micro Drive FC 51 це:

Привід Danfoss VLT Micro Drive FC 51 є перетворювачем загального застосування, здатним керувати двигунами потужністю від 0,18 до 22 кВт. Діапазон напруги живлення варіюється від 220 В однофазної мережі до 380 В трифазного мережі. Частотний перетворювач Danfoss VLT Micro Drive FC 51 виробляється згідно екологічним нормам і відповідає Директиві RoHS. Дуже добре підходить для роботи в промислових установках і системах опалення, вентиляції та кондиціювання повітря.
Компактний дизайн у вигляді книги дозволяє встановлювати приводи впритул один до одного без зниження характеристик і не заважає нормальному охолодженню.
Частотний перетворювач Danfoss VLT Micro Drive FC 51 розроблений таким чином, щоб виключити проходження примусового повітряного потоку через електронні компоненти. Друковані плати добре захищені всередині приводу.
Усі приводи постачаються з конформним покриттям друкованих плат для більшого ресурсу та надійності.
Силові модулі приводу VLT забезпечують роботу всієї системи без перегріву, завдяки малим втратам потужності.
Високоефективне охолодження дозволяє працювати в умовах з температурою повітря до 50°С.
Програмований контролер це простий і при цьому досить розумний спосіб забезпечити спільну роботу приводу, двигуна і навантаження. Програмований логічний контролер може перевіряти будь-які параметри, які можна описати як «ІСТИНА» або «БРЕХНЯ». Він включає цифрові команди, а також логічні вирази і дозволяє виходам датчиків впливати на роботу. Температура, тиск, витрата, час, навантаження, частота і напруга і інші параметри, об’єднані операторами «>», «<», «=», а також «І» та «АБО» формують логічні вирази, що приймають значення «ІСТИНА» або «БРЕХНЯ». В результаті Ви можете запрограмувати реакцію контролера буквально на кожну дію.
У всіх приводах серії Micro Drive FC 51 вбудований інтерфейс RS-482 з протоколом Modbus RTU. Зв’язок з контролером або ноутбуком – це легко!