Отримайте ще більше драйву у вашій системі опалення, вентиляції та кондиціонування - з мінімальними витратами в будь-якому кліматі

Отримайте ще більш високу надійність і більш низьку вартість в своїх системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, завдяки цьому унікальному перетворювачу частоти, оптимізованому для систем автоматизації будівель.

Перетворювач частоти VLT® HVAC Basic Drive FC 101 являє собою високоякісний продукт компанії Danfoss, який призначається, головним чином, для вентиляторів і насосів систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Це спеціалізований пристрій керування для систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, роботи вентиляторів і насосів, яке характеризується найкращим у своєму класі співвідношенням між вартістю і технічними характеристиками.


 

Особливості та переваги

Danfoss VLT HVAC Basic Drive FC 101 це:

Потрібно менше поточних, незапланованих ремонтів та застія обладнання, що в свою чергу знижує витрати на ремонт та виключає втрату прибутку підприємством.
Вбудований програмований контролер це простий та при цьому достатньо розумний засіб забезпечити сумісну роботу приводу, двигуна та навантаження. Програмований логічний контролер може перевіряти будь-які параметри, які можна описати як “ІСТИНА” або “БРЕХНЯ”. Він вмикає цифрові команди, а також логічні вирази та дозволяє виходам датчиків здійснювати вплив на роботу. Температура, тиск, витрату, час, навантаження, частота та напруга чи інші параметри, об’єднані операторами “>”, “<“, “=”, а також “І” та “ЧИ” формують логічні вирази, приймаючі значення “ІСТИНА” чи “БРЕХНЯ”. В результаті чого ви можете запрограмувати реакцію контролеру буквально на кожну дію.
Позбавляє від необхідності застосування зовнішніх пристроїв керування, блокування, контролю, сигналізації та перетворювання сигналів.
Корпус у відповідності з потребами – перетворювач обирається під конкретний електродвигун та застосування. Двигунам маленької потужності відповідає найменшій у своєму класі корпус перетворювача.
Безвідмовна робота 10 років без технічного обслуговування, при виконанні вимог до умов роботи заводу-виробника.
Вбудований вентилятор у систему охолодження перетворювача частоти забезпечує достатнє охолодження силової частини при температурі навколишнього повітря до 50 ̊C. Заявлений термін експлуатації вентилятора охолодження – 10 років без технічного обслуговування.
Силові модулі приводу, власного виробництва, забезпечують роботу всієї системи без перегрівання, завдяки малим втратам потужності.
Читати далі