Універсальний, надійний і послідовно приголомшливий

Створений останнім часом, цей надійний привід ефективно й надійно працює навіть у найскладніших застосунках і в самих складних умовах. VLT® AutomationDrive повністю використовує все, що може запропонувати новий цифровий вік, щоб повністю задовольнити вимоги застосунків та оптимізувати процеси протягом усього життєвого циклу.

Danfoss VLT Automation Drive FC 301/302 розроблен та використовується гнучка модульна конструкція, спроможна забезпечити надзвичайно універсальне технічне рішення керування двигунами. Обов’язкова вимога – концепція єдиного приводу, застосованого для широкого спектру операцій, від простих до сервододатків – на будь-якому агрегаті або виробничій лінії. Регулятор обертів електродвигуна Automation Drive FC 301/302 розроблено на базі відкритої модульної платформи, це робить його легко адаптованим та програмованим приводом под будь-яке застосування, від стандартних електродвигунів до двигунів з постійними магнітами на будь-якій промисловій машині або промисловій лінії. незалежно від місця встановлення приводу VLT Automation Drive FC 301/302, він забезпечує економію дорогої електроенергії, підвищує гнучкість та надійність експлуатації для своїх власників.

Особливості та переваги

Перетворювач частоти VLT® AutomationDrive FC 301 / FC 302 це:

Від 0,25кВт до 1,4МВт, привід VLT AutomationDrive серії FC 300, може керувати електродвигунами практично усіх стандартних промислових технологій, включаючи двигуни з мідним ротором та двигуни з постійними магнітами. Привід розраховано на роботу з усіма джерелами живлення зі звичайною напругою: 200-240В, 380-480/500В, 525-600В та 525-690В. Це означає, що розробники систем, виробники комплектного обладнання та кінцеві споживачі можуть вільно під’єднати привід до вибраного електродвигуна та бути впевненими, що система буде працювати за найвищими стандартами.
Привід VLT Automation Drive FC 302, призначений для роботи від мережі напругою 690В, потужністю від 1,1кВт до 75кВт, може керувати двигунами зі споживаною потужністю від 0,37кВт та вище без понижуючого трансформатору. Це забезпечує широкий вибір компактних, надійних та ефективних приводів для виробничих установок з підвищеними вимогами, працюючих від мережі 690В.
Компактна конструкція та ефективний відвід тепла дозволяє приводам займати менше місця у диспетчерських та шафах керування, зменшуючи тим самим капітальні витрати. Компактні розміри теж являються перевагою у випадках, коли простір для встановлення приводу обмежений.
Завдяки подачі повітря через задній канал охолодження проводиться видалення до 85-90% втрати тепла приводу безпосередньо за межі приміщення, в якому він встановлений.
Повне розділення між охолоджуючим повітрям та внутрішньою електронікою забезпечує ефективне охолодження. Це подовжує термін експлуатації електроніки та запобігає накопиченню пилу на платах керування.
Привід VLT Automation Drive FC 301/302 у стандартній комплектації відповідає класу 3С2 (IEC 60721-3-3). При роботі в особливо складних умовах можна замовити спеціальне покриття, яке відповідає класу 3C3.
Привід VLT Automation Drive FC 301/302 виготовляється в “ударостійкій” версії, яка гарантує надійне кріплення компонентів при експлуатації у середовищі, характеризованому високим ступенем вібрації, зокрема, на судовому та мобільному обладнанні.
Для компанії Danfoss важливо, щоб Ви могли легко змінювати та модернізувати своє обладнання в міру розвитку технологій та появі нових моделей з меншими розмірами та більшою ефективністю, замінюючи старі приводи. Інструментальна оснастка Danfoss дозволяє мінімізувати час простою на виробництві та оновлювати установку протягом кількох хвилин. Використовуючи комплект для модернізації Danfoss, можна легко та швидко підготувати обладнання до наступної модернізації: механічна та електрична адаптація, адаптація параметрів та мережевої шини.
Читати далі