Danfoss допомагає найбільшому аеропорту світу підвищити енергоефективність

Після завершення будівництва нового аеропорту в Стамбулі він буде мати щорічну пасажирську місткість до 200 мільйонів, що зробить його найзавантаженим аеропортом. Розміри аеропорту дають величезні можливості для впровадження енергоефективних рішень. Технології Danfoss допоможуть це зробити.

Туреччина тільки що відкрила свій новий аеропорт у Стамбулі. Аеропорт зможе обробляти 90 мільйонів пасажирів на рік і ще може бути розширений до 200 мільйонів чоловік ставши найбільшим аеропортом у світі. З більш ніж 300 напрямками і загальною кількістю найманих працівників в 1,5 мільйона чоловік, як тільки він повністю запрацює, аеропорт Стамбула повнісю поставить себе на абсолютно новий рівень.

Дах аеропорту займає площу в 450 000 квадратних метрів, що дорівнює 23 Колізеям в Римі. Фасад Терміналу займає площу 500.000 квадратних метрів. Це робить величезним потенціал для впровадження енергоефективних рішень.

Головне будівництво терміналу аеропорту Стамбула, державного пансіону, мечеті та вежі ATC розроблено відповідно до сертифікації LEED (Лідерство в галузі енергетики та екологічного дизайну). У цьому контексті це сприятиме підвищенню енергоефективності. Компанія Danfoss була залучена до справи та надала найкращі продукти у своєму класі.

«Проект Стамбульського аеропорту є прекрасним прикладом об’єднання сильних сторін Danfoss. Головний диференціатор – довіра клієнтів. Незважаючи на досить вимогливу та складну технічну специфікацію, яку практично неможливо було покрити продуктами, що випускаються на полицях, Danfoss Drives and Heating team придумали творчі рішення, які допоможуть нашим клієнтам у виконанні технічних потреб проекту », – каже Емре Гьорен, Генеральний директор Danfoss Turkey.

Підвищення ефективності та безпеки

Постачання Danfoss для мінімізації споживання енергії в аеропорту включає 14 000 регулюючих клапанів для систем опалення та охолодження. Крім того, ряд інших продуктів Danfoss Heating та Danfoss Drives призначені для будівництва терміналу, башти, опорної будівлі, сервісного центру та будинків центрів обробки даних. У цих будівлях також кращі продукти Danfoss, такі як моторизовані клапани, клапани теплового балансування та термостатичні клапани радіаторів.

Завдяки регулюючим клапанам, які працюють на 100% потужності, можна досягти відмінного комфорту, а також економії від 20% до 50% щорічно в експлуатаційних витратах на опалення та охолодження. Це значною мірою пов’язано зі зниженням споживання енергії насоса. На величезному даху будівлі терміналу, 51 000 метрів DEVI Snow 30T для запобігання снігу та льоду та 10.000 метрів DEVI Flex 10T для нагрівання труб, буде встановлено для зниження навантаження на сніг на даху, що максимізує безпеку будівлі.

«У завершеному проекті встановлено більше 1800 приводів Danfoss VLT® HVAC та приводів VLT® AQUA. Завдяки приводам змінного струму на рік передбачається 30% економії енергії. Завдяки найкращій вартості власності, інвестиції в привід AC зменшать витрати на енергію на 130 000 євро, з терміном окупності 18 місяців, – говорить Гексель Курт, інженер з продажу систем Danfoss Drives.

На додаток до завершених будівель, Danfoss продовжує переговори щодо постачання до будівництва безмитної зони, готелю, мечеті, державного гостьового будинку та будинків THY.

0 Коментарів