Чому Danfoss

Щоб відповісти на це питання, фахівці компанії склали ось таку таблицю:
ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ЧАСТОТИ ДАНФОССІНШІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ
Високий ККД 98%.
98% споживаної електроенергії передаються електродвигуну і лише 2% «губляться» в частотному перетворювачі. При тривалій роботі устаткування, економія електроенергії на 1-3% витікає в пристойні суми економії коштів і зменшення термінів окупності.
ККД 94-97%. У вітчизняних аналогів цей відсоток нижчий.
IGBT модулі (силові модулі керування). "Danfoss" має власний завод з виробництва IGBT модулів (один з чотирьох світових виробників) "Danfoss Silicon" і власну наукову базу з розробки та вдосконалення перетворювачів частоти "Danfoss" працює з 1968 року.Імпортують IGBT модулі інших виробників. Виробляють закупівлі модулів низької якості для здешевлення собівартості своєї продукції.
Вітчизняні виробники часто пропонують тиристорну схему керування, що є неприємлемим для економії електроенергії та оптимізації роботи насосного обладнання. Комплектація обладнання проводиться з імпортних компонентів, що впливає на вартість виробу, роблячи його дорожче імпортних аналогів при низькій якості виробництва.
Вбудовані дроселі в звені постійного струму. Придушення гармонік відповідає вимогам IEC 1000-3-2 і 3-4 і VDE 0160 (Міжнародний стандарт енергосистем). Що дозволяє безпечно встановлювати перетворювачі частоти "Danfoss" поблизу чутливого електрообладнання.Додаткова опція, за окрему плату. Додаткове місце для монтажу. Окремий модуль.
Коефіцієнт потужності f ( cosφ ) » 1Коефіцієнт потужності f ( cosφ ) < 1
Вбудований RFI фільтр (фільтр захисту від радіоперешкод). Відповідає міжнародним нормам EN 55011 1A (150 м) і 1B (50м). Можливість використання з високоточним КВП і АСУ обладнанням. Можливість установки в житлових будинках або місцях роботи людей без нанесення шкоди людині.Додаткова опція, за окрему плату.
Додаткове місце для монтажу.
Окремий модуль.
У вітчизняних виробників відсутній або гаситься за рахунок інших непрямих показників, що погіршують загальну роботу електроприводу.
Система VVC Plus. Час реакції системи 3ms на виниклу помилку (збій системи) і дія щодо запобігання аварії (останов або компенсація з перевантаження).Час реакції від 1до 3х секунд.
У вітчизняних виробників відсутній взагалі.
Вбудований логічний контролер. Можливість інтегрування в BMS-системи. Чотири автоматично налаштовуючих ПІД-регулятора. Система стеження з функціями:
- Захист від «сухого ходу насоса»;
- Блокування відключення при перевантаженні;
- 2-х ступінчастий розгін, безпечний останов;
- Керування без датчиків;
- Функція компенсації витрат - зменьшує підтримуваний тиск, що дозволяє економити електроенергію;
- Темп розгону \ уповільнення забезпечує швидке прискорення насосів до мінімальної швидкості і перехід в режим номінального розгону, тим самим запобігає пошкодження опорних підшипників насоса;
- Таймер реального часу;
- Програмований таймер (Пн-Пт, Сб-Нд);
- Режим заповнення трубопроводів. Запобігає гідроудари і пошкодження системи водопостачання;
- Налаштовуяча система вказуюча на крайні ділянки роботи насоса для виявлення розривів системи або витоку. - Чергування електродвигунів «робота / резерв».
Логіка керування зведена до релейного керування 1 \ 0.
ПІД-регулятор працює тільки для підтримки зворотного зв'язку з датчиком тиску.
У вітчизняних виробників контролер відсутній або використовується як зовнішній пристрій керування.
Вбудований вимикач мережі і швидкодіючі запобіжники.Окрема силова шафа. За додаткову вартість.
Протоколи послідовного зв'язку: FC Protocol, Modbus RTU, Profibus, DeviseNet, LonWorks.Імпортні виробники володіють всіма протоколами.
Вітчизняні виробники - інтегруються за допомогою зовнішніх дорогих пристроїв. З низькою надійністю роботи.
Власний програмний пакет МСТ 10. Для роботи з комп'ютером по USB порту.Тільки у імпортних аналогів.
Графічний російськомовний дисплей. Зрозуміле і зручне меню.Цифрові кодовані дисплеї. Немає російської мови.
Безперебійна робота в температурних режимах навколишнього середовища від -10 С до + 50 С з внутрішньою системою охолодження «холодна плита»Максимум до +45 С.
Понад +45 С необхідна корекція параметрів або примусове охолодження (приточка, кондиціонер).