Частотний перетворювач Danfoss VLT Micro Drive FC 51

24 мая в 9:00

Якщо Ви шукаєте і хочете придбати загальнопромисловий не дорогий, але надійний і простий в підключенні, настройці та експлуатації частотний перетворювач, рекомендуємо Вам звернути увагу на серію Danfoss VLT Micro Drive FC 51. Частотний перетворювач Danfoss VLT Micro Drive FC 51 – повноправний член сімейства перетворювачів марки VLT от початку до кінця розділяє якість, з неперевершеною надійністю, зручністю в роботі для користувача, широкою функціональністю, що підходить для вирішення безлічі завдань, і у вищій ступені легким введенням в експлуатацію. Він розроблений і виробляється на підприємствах Danfoss Drives, провідними експертами приводної техніки c 1968 року і творцями марки VLT – The Real Drive. Незважаючи на свої малі розміри і простоту введення в експлуатацію, Micro Drive FC 51 може бути налаштований виконання складних завдань. Для оптимізації енергоефективності і функціонування можна налаштувати близько 100 параметрів!


Danfoss-Micro-Drive-FC-51_1 Danfoss Micro Drive FC 51_2 micro-drive-diagram Danfoss Micro Drive FC-51 Shema2

Порада: частотний перетворювач Danfoss Micro Drive FC 51 допускається обирати 1:1 по номінальному струму електродвигуна.


 Частотний перетворювач Danfoss VLT Micro Drive FC 51 це:

Компактний дизайн - безкомпромісна якість

Привід Danfoss VLT Micro Drive FC 51 є перетворювачем загального застосування, здатним керувати двигунами потужністю від 0,18 до 22 кВт. Діапазон напруги живлення варіюється від 220 В однофазної мережі до 380 В трифазного мережі. Частотний перетворювач Danfoss VLT Micro Drive FC 51 виробляється згідно екологічним нормам і відповідає Директиві RoHS. Дуже добре підходить для роботи в промислових установках і системах опалення, вентиляції та кондиціювання повітря.

Зменшення займаного простору за рахунок монтажу «стінка до стінки»

Компактний дизайн у вигляді книги дозволяє встановлювати приводи впритул один до одного без зниження характеристик і не заважає нормальному охолодженню.

Мінімальне проникнення пилу

Частотний перетворювач Danfoss VLT Micro Drive FC 51 розроблений таким чином, щоб виключити проходження примусового повітряного потоку через електронні компоненти. Друковані плати добре захищені всередині приводу.

Конформне покриття плат, як стандарт

Усі приводи постачаються з конформним покриттям друкованих плат для більшого ресурсу та надійності.

Високий КПД – 98%

Силові модулі приводу VLT забезпечують роботу всієї системи без перегріву, завдяки малим втратам потужності.

Температура навколишнього середовища до 50°С без зниження характеристик

Високоефективне охолодження дозволяє працювати в умовах з температурою повітря до 50°С.

Переваги частотного перетворювача Danfoss VLT Micro Drive FC 51:

Вбудований фільтр ВЧ-перешкод

Перешкоди в області радіочастот від кабелю двигуна обмежуються вбудованим фільтром ВЧ-перешкод, чим забезпечується робота з кабелем довжиною до 15 м. (екранованим) і до 50 м. (неекранованим) з виконанням європейських норм.

Вбудована функція гальмування

За допомогою вбудованих функцій гальмування постійним і змінним струмом, привод Danfoss VLT Micro Drive FC 51 може трансформувати кінетичну енергію навантаження в енергію гальмування для зниження швидкості двигуна. Гальмівний транзистор вбудовується в моделі від 1,5 кВт і вище, що дозволяє зменшити час гальмування. Кінетична енергія буде виводитись на гальмівний резистор та розсіюватись в якості тепла.

Повний захист електродвигуна

Немає необхідності в зовнішнім захисті електродвигуна. Всі параметри контролює перетворювач частоти і миттєво реагує на екстрені та аварійні ситуації (підвищена/знижена вхідна напруга, струм електродвигуна, обрив фази, перекіс фази, зміна послідовності фаз, коротке замикання на землю, міжфазне замикання, перегрів електродвигуна). Вдобавок перетворювач частоти Danfoss Micro Drive FC 51 має всі необхідні функції самозахисту.

Вбудований ПІ-регулятор технологічного процесу

Оптимізоване управління насосами і вентиляторами без необхідності застосовування зовнішнього ПІ-регулятора. Підтримує заданий технологічний параметр технологічного процесу з використанням обратного зв’язку.

Вбудований програмований контролер

Програмований контролер це простий і при цьому досить розумний спосіб забезпечити спільну роботу приводу, двигуна і навантаження. Програмований логічний контролер може перевіряти будь-які параметри, які можна описати як «ІСТИНА» або «БРЕХНЯ». Він включає цифрові команди, а також логічні вирази і дозволяє виходам датчиків впливати на роботу. Температура, тиск, витрата, час, навантаження, частота і напруга і інші параметри, об’єднані операторами «>», «<», «=», а також «І» та «АБО» формують логічні вирази, що приймають значення «ІСТИНА» або «БРЕХНЯ». В результаті Ви можете запрограмувати реакцію контролера буквально на кожну дію.

Комунікація з шинами передачі даних

У всіх приводах серії Micro Drive FC 51 вбудований інтерфейс RS-482 з протоколом Modbus RTU. Зв’язок з контролером або ноутбуком – це легко!

Більше інформації Технічна документація

Якщо Вас зацікавив частотний перетворювач Danfoss VLT Micro Drive FC 51 Ви можете:

  • отримати додаткову консультацію;
  • дізнатися про вартість на перетворювач частоти або на, як ви іноді його називаєте, частотник;
  • замовити перетворювач частоти та купити (частотник) зі складу в Запоріжжі або c центрального складу Данфосс Україна;
  • отримати технічну підтримку при першому запуску частотного перетворювача;
  • мати гарантійне сервісне обслуговування;
  • продати частотник або частотники.

Ціна   Склад продукції   Відділ продажу