Регулятор обертів двигуна Danfoss VLT Automation Drive FC 300

13 февраля в 8:55

Регулятор обертів двигуна Danfoss VLT Automation Drive FC 301/302 розроблен та використовується гнучка модульна конструкція, спроможна забезпечити надзвичайно універсальне технічне рішення керування двигунами. Обов’язкова вимога – концепція єдиного приводу, застосованого для широкого спектру операцій, від простих до сервододатків – на будь-якому агрегаті або виробничій лінії. Регулятор обертів електродвигуна Automation Drive FC 301/302 розроблено на базі відкритої модульної платформи, це робить його легко адаптованим та програмованим приводом под будь-яке застосування, від стандартних електродвигунів до двигунів з постійними магнітами на будь-якій промисловій машині або промисловій лінії. незалежно від місця встановлення приводу VLT Automation Drive FC 301/302, він забезпечує економію дорогої електроенергії, підвищує гнучкість та надійність експлуатації для своїх власників.


Automation Drive Danfoss Automation Drive3 FC 300-5 FC 300 - схема
 Порада: регулятор обертів двигуна Danfoss VLT Automation Drive FC 300, завдяки 150% перевантаженню по моменту в продовж 60 сек., ідеально підійде для важкого застосування з великим пусковим моментом. Запас потужності обов’язковий не завжди.

Регулятор обертів двигуна Danfoss VLT Automation Drive FC 301/302 це:

Потужність до 1,4 МВт

Від 0,25кВт до 1,4МВт, привід VLT AutomationDrive серії FC 300, може керувати електродвигунами практично усіх стандартних промислових технологій, включаючи двигуни з мідним ротором та двигуни з постійними магнітами. Привід розраховано на роботу з усіма джерелами живлення зі звичайною напругою: 200-240В, 380-480/500В, 525-600В та 525-690В. Це означає, що розробники систем, виробники комплектного обладнання та кінцеві споживачі можуть вільно під’єднати привід до вибраного електродвигуна та бути впевненими, що система буде працювати за найвищими стандартами.

Мережа 690В

Привід VLT Automation Drive FC 302, призначений для роботи від мережі напругою 690В, потужністю від 1,1кВт до 75кВт, може керувати двигунами зі споживаною потужністю від 0,37кВт та вище без понижуючого трансформатору. Це забезпечує широкий вибір компактних, надійних та ефективних приводів для виробничих установок з підвищеними вимогами, працюючих від мережі 690В.

Охолодження крізь панель

Компактна конструкція та ефективний відвід тепла дозволяє приводам займати менше місця у диспетчерських та шафах керування, зменшуючи тим самим капітальні витрати. Компактні розміри теж являються перевагою у випадках, коли простір для встановлення приводу обмежений.

Охолодження тильного каналу

Завдяки подачі повітря через задній канал охолодження проводиться видалення до 85-90% втрати тепла приводу безпосередньо за межі приміщення, в якому він встановлений.

Повітря на електроніку не подається

Повне розділення між охолоджуючим повітрям та внутрішньою електронікою забезпечує ефективне охолодження. Це подовжує термін експлуатації електроніки та запобігає накопиченню пилу на платах керування.

Друковані плати с покриттям

Привід VLT Automation Drive FC 301/302 у стандартній комплектації відповідає класу 3С2 (IEC 60721-3-3). При роботі в особливо складних умовах можна замовити спеціальне покриття, яке відповідає класу 3C3.

Ударостійкий захист 

Привід VLT Automation Drive FC 301/302 виготовляється в “ударостійкій” версії, яка гарантує надійне кріплення компонентів при експлуатації у середовищі, характеризованому високим ступенем вібрації, зокрема, на судовому та мобільному обладнанні.

Швидка модернізація та оновлення

Для компанії Danfoss важливо, щоб Ви могли легко змінювати та модернізувати своє обладнання в міру розвитку технологій та появі нових моделей з меншими розмірами та більшою ефективністю, замінюючи старі приводи. Інструментальна оснастка Danfoss дозволяє мінімізувати час простою на виробництві та оновлювати установку протягом кількох хвилин. Використовуючи комплект для модернізації Danfoss, можна легко та швидко підготувати обладнання до наступної модернізації: механічна та електрична адаптація, адаптація параметрів та мережевої шини.

Переваги Danfoss VLT Automation Drive FC 301/302:

Вбудований захист в базовій комплектації

Регулятор обертів двигуна Danfoss VLT Automation Drive FC 301/302 має усі необхідні модулі для відповідності вимогам ЕМС. Вбудований RFI фільтр знижує вплив електромагнітних завад. Вбудований дросель в ланцюгу постійного струму зменшує гармонійні спотворення в мережі та подовжує строк служби перетворювача частоти.

Використання кабелів електродвигуна довжиною до 300 м.

Конструкція приводу Automation Drive FC 301/302 робить його ідеальним вибором у випадках, коли потрібно використовувати довгі моторні кабелі електродвигуна. Без необхідності використання додаткових компонентів привід забезпечує безперебійну роботу при довжині екранованого кабелю до 150м., неекранованого кабелю – до 300м. Це дозволяє встановлювати привід у центральному посту керування на віддалені від обслуговуємого обладнання без зниження робочих характеристик електродвигуна.

Підвищення гнучкості з використанням функції керування рухом

Функція Motion Control Option MCO 305 являє собою інтегрований програмний контролер руху, який забезпечує додаткову функціональність та гнучкість приводів Automation Drive. Завдяки функції керування рухом привод стає інтелектуальним з високоточним, динамічним управлінням рухом, синхронізацією (електронний вал), позиціонуванням та електронним управлінням САМ. Окрім того, ця опція дозволяє реалізовувати різноманітні прикладні функції, такі як моніторинг та інтелектуальна обробка помилок. Спеціальні опції запрограмовані для виконання певних задач: синхронізування та позиціонування.

Підтримка найбільш розповсюджених мережевих шин

Широкий асортимент інтерфейсних опцій дозволяє легко під’єднувати привід, на вибір, до різноманітних мережевих систем. Це забезпечує готовність приводу до сумісної роботи з новішими технічними рішеннями, дозволяючи легко розширювати й оновлювати його у разі необхідності внесення змін до системи.

Ці технічні рішення дозволяють досягнути оптимальних робочих характеристик у конкретних умовах застосування приводу, навіть у слабких або нестійких мережах.

Більше інформації Технічна документація

 Якщо Вас зацікавив регулятор обертів двигуна Danfoss VLT Automation Drive FC 301/302, Ви можете у наших менеджерів:

  • отримати додаткову якісну консультацію;
  • дізнатися вартість на частотний перетворювач або на, як ви іноді його називаєте, частотник;
  • замовити та придбати частотний перетворювач зі складу у Запоріжжі або з центрального складу Danfoss Україна;
  • отримати технічну підтримку при першому ввімкненні частотного перетворювача;
  • мати офіційне гарантійне сервісне обслуговування.

Ціна   Склад продукції   Відділ продажів