Перетворювач частоти VLT HVAC Basic Drive FC 101

13 февраля в 8:59

Перетворювач частоти VLT® HVAC Basic Drive FC 101 являє собою високоякісний продукт компанії Danfoss, який призначається, головним чином, для вентиляторів і насосів систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Це спеціалізований пристрій керування для систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, роботи вентиляторів і насосів, яке характеризується найкращим у своєму класі співвідношенням між вартістю і технічними характеристиками.


Danfoss-Basic-Drive2 FC 101-2 Danfoss-Basic-Drive-LCP2 Shema Basic

Порада: використовуйте перетворювач частоти Danfoss HVAC Basic Drive FC 101 якщо Вам потрібен простий, недорогий, надійний перетворювач для систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.


Відмінні особливості Danfoss VLT HVAC Basic Drive FC 101:

Усі основні та необхідні функції вбудовані в базовій комплектації – не потрібні значні капіталовкладення.

Старт на льоту 

Підхоплення працюючого двигуна у механізмі з великою інерцією та продовження  його роботи без останову.

Вбудований ПІ-регулятор 

Забезпечує оптимізоване управління насосами та вентиляторами без необхідності використання зовнішнього ПІ-регулятору. Підтримує заданий параметр технологічного процесу з використанням зворотного зв’язку.

Перемикання режиму при пожежі 

У режимі пожежогасіння перетворювач не реагує на сигнали керування, попередження або аварійну сигналізацію. Він продовжує роботу максимально довго до самознищення та руйнування самого димососу. Вимкнення можливо лише вручну.

Сплячий режим

Дуже зручна та необхідна функція для зменшення споживання електроенергії вентилятором або насосом. Коли заданий параметр технологічного процесу досягнутий, а вентилятор/насос тривало працює на мінімальній частоті, вмикається “сплячий режим” – перетворювач зупиняє двигун та вимикається, контролюючи тільки параметр технологічного процесу. Коли цей параметр досягає заданої мінімальної величини, перетворювач ввімкнеться та продовжить роботу.

Додаткове зниження енергоспоживання на 5-15 %

Завдяки функції “оптимізація енергоспоживання” та “автоматична адаптація електродвигуна”, перетворювач видає напругу, струм та частоту ідеально відповідні для конкретного електродвигуна не витрачаючи зайвого.

Міцний монолітний корпус 

Базові варіанти ступенів захисту IP20 та IP54!

Максимальна температура навколишнього повітря 50 ̊C 

Унікальна концепція охолодження, відмінне співвідношення комплектуючих запчастин, висока якість виробництва електроніки дозволяє працювати перетворювачу при температурі навколишнього повітря до 45 ̊C без зниження своїх характеристик потужності (до 50 ̊C зі зниженням).

Перетворювач частоти Danfoss VLT HVAC Basic Drive FC 101 це:

Зменшення механічного зносу обладнання

Потрібно менше поточних, незапланованих ремонтів та застія обладнання, що в свою чергу знижує витрати на ремонт та виключає втрату прибутку підприємством.

Не потрібен зовнішній контролер

Вбудований програмований контролер це простий та при цьому достатньо розумний засіб забезпечити сумісну роботу приводу, двигуна та навантаження. Програмований логічний контролер може перевіряти будь-які параметри, які можна описати як “ІСТИНА” або “БРЕХНЯ”. Він вмикає цифрові команди, а також логічні вирази та дозволяє виходам датчиків здійснювати вплив на роботу. Температура, тиск, витрату, час, навантаження, частота та напруга чи інші параметри, об’єднані операторами “>”, “<“, “=”, а також “І” та “ЧИ” формують логічні вирази, приймаючі значення “ІСТИНА” чи “БРЕХНЯ”. В результаті чого ви можете запрограмувати реакцію контролеру буквально на кожну дію.

Підвищена безпека

Позбавляє від необхідності застосування зовнішніх пристроїв керування, блокування, контролю, сигналізації та перетворювання сигналів.

Економія електроенергії та місця у шафі автоматики

Корпус у відповідності з потребами – перетворювач обирається під конкретний електродвигун та застосування. Двигунам маленької потужності відповідає найменшій у своєму класі корпус перетворювача.

Не потребує технічного обслуговування

Безвідмовна робота 10 років без технічного обслуговування, при виконанні вимог до умов роботи заводу-виробника.

Не потрібно зовнішнє охолодження

Вбудований вентилятор у систему охолодження перетворювача частоти забезпечує достатнє охолодження силової частини при температурі навколишнього повітря до 50 ̊C. Заявлений термін експлуатації вентилятора охолодження – 10 років без технічного обслуговування.

Високий ККД – 98%

Силові модулі приводу, власного виробництва, забезпечують роботу всієї системи без перегрівання, завдяки малим втратам потужності.

Більше інформації  Технічна документація

Якщо Вас зацікавив перетворювач частоти Danfoss VLT HVAC Basic Drive FC 101, Ви можете:

  • отримати консультацію при виборі перетворювача змінного струму;
  • дізнатися відповідь на своє питання: “Перетворювач частоти, вартість”;
  • замовити та придбати зі складу у Запоріжжі або з центрального складу Данфосс Україна;
  • отримати технічну підтримку при першому запуску перетворювача частоти;
  • мати офіційне гарантійне сервісне обслуговування.

Ціна   Склад продукції   Відділ продажу