Частотник Danfoss VLT HVAC Drive FC 102

13 февраля в 8:58

Частотник Danfoss VLT HVAC Drive FC 102 спеціалізован на системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Володіючи широким рядом стандартних та опціональних можливостей HVAC Drive дозволяє знизити загальні витрати при експлуатації системи. Чисте енергозбереження. Частотник Danfoss VLT HVAC Drive FC 102 вносить мінімальне радіо та гармонічні завади при розміщені його в приміщенні та не створює проблем, а для деяких країн/регіонів працює на рівні значно нижчому граничних значень, встановлених місцевими законами.


Частотник HVAC FC 102 Частотник Danfoss HVAC Drive Danfoss-HVAC-Drive-FC-102 Схема HVAC Drive FC 102

 Порадачастотник Danfoss VLT HVAC Drive FC 102 заощадить Вам більше електроенергії, чим будь-який інший перетворювач для систем опалення, вентиляції та кондиціонування.


Відмінні особливості, частотник Danfoss VLT HVAC Drive FC 102:

Усі основні та необхідні функції являються вбудованими – не потрібні значні капіталовкладення та спрощується модернізація системи.

Ідеально узгоджений з насосами, вентиляторами та компресорами

Забезпечує ідеальне погодження приводу з насосами, вентиляторами та компресорами у будівлях, обладнаних складними системами HVAC.

Можливість роботи в "підлеглому" режимі

Модульна конструкція приводу дозволяє використовувати його у якості підлеглого пристрою центральної системи керування будівлею, програмованого логічного контролеру чи системи прямого цифрового керування.

Вбудований годинник реального часу

Годинник реального часу використовується для регулювання комфортних умов в будівлі у відповідності змінам протягом всього тижня.

Компенсація потоку

Значна економія електроенергії та зниження затрат на монтаж забезпечується завдяки функції компенсації потоку як для вентиляційних, так і для насосних установок. По сигналу від датчику тиску, встановленого поблизу вентилятора/насосу підтримується постійний тиск на вихідній стороні системи (у споживача). В залежності від умов, перетворювач самостійно змінює уставку, яка змінюється пропорційно витратам.

Моніторинг енергоспоживання

Привід надає повну інформацію об енергоспоживанні. Можливо обирати поділ абсолютного енергоспоживання по годинам, дням, тижням. Також можливо обирати моніторинг діаграми навантаження.

Визнаний нагородою локальний пульт керування

Добре структуроване меню, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та вбудована електронна інструкція забезпечує швидкий ввід в експлуатацію та простоту у роботі.

Вбудований насосний каскадний контролер

Насосний каскадний контролер – самий довершений спеціалізований контролер на ринку HVAC, який дозволяє обходитись без зовнішнього контролеру. Він розподіляє напрацювання у годинах рівномірно по усім насосам, забезпечуючи мінімальне зношення кожного окремого насосу та гарантує відмінний стан усіх насосів.

Переваги Danfoss VLT HVAC Drive FC 102:

Вбудований ПІ-регулятор 

Забезпечує оптимізоване керування насосами та вентиляторами без необхідності використання зовнішнього ПІ-регулятору. Підтримує завданий параметр технологічного процесу з використанням зворотного зв’язку.

Перемикання режиму при пожежі

У режимі  пожежогасіння перетворювач не реагує на сигнали керування, попередження або аварійну сигналізацію. Він продовжує роботу максимально довго до саморуйнування та руйнування самого димососу. Відключення можливо лише вручну.

Додаткове зниження енергоспоживання на 5-15 %

Завдяки функції “оптимізація енергоспоживання” та “автоматична адаптація двигуна”, перетворювач видає напругу, струм та частоту, які ідеально підходять для конкретного електродвигуна не витрачаючи зайвого.

Високий ККД – 98%

Силові модулі приводу, власного виробництва, забезпечують роботу усієї системи без перегріву, завдяки малим втратам потужності.

Максимальна температура повітря 50 ̊C 

Унікальна концепція охолодження, відмінна сумісність комплектуючих частин, висока якість виробництва електроніки дозволяє працювати перетворювачу при температурі навколишнього повітря до +50 ̊C без зниження своїх характеристик потужності.

Режим очікування

В режимі очікування привод відслідковує стан системи при малих витратах чи його відсутності. Замість безперервної роботи він трохи підвищує тиск у системі, а згодом, з метою економії електроенергії, зупиняється. При падінні тиску нижче завданого нижнього значення, привод запускається автоматично.

Захист насосів від роботи в суху

Захист насосів від роботи в суху включається у режимах, коли насос працює не створюючи необхідного тиску. Привод вмикає аварійну сигналізацію, вимикає насос чи виконує іншу запрограмовану дію.

Контроль обриву ременя вентилятору

На основі залежності між струмом та швидкістю привод надійно визначає обрив ременя. Проблема виявляється негайно, що знижує час простою.

Уставка по температурі

Привод розраховує фактичну температуру по величині тиску у охолоджувальному середовищі (холодоносії) та, відповідно, налаштовує роботу компресору, не вимагаючи для цього додаткового програмного забезпечення, датчиків або контролерів.

Заміна каскаду на один компресор

Перетворювач забезпечує поступову зміну потужності при використанні одного потужного компресору замість каскаду з 2-3 компресорів меншої потужності. Він керує компресором у більш широкому діапазоні швидкості. Це значить, що можливо обійтись одним великим компресором.

Менша кількість пусків та зупинок

Можливо встановити максимальну кількість циклів пусків/зупинок у межах заданого часу. Це подовжує термін експлуатації компресора, тому що пуск це найбільш критична частина роботи компресора.

Швидкий пуск

Для ще більшого подовження терміну використання привід відчиняє перепускний клапан та дозволяє здійснити швидкий пуск компресору без навантаження.

Більше інформації Технічна документація

Якщо Ви вирішили придбати частотник Danfoss VLT HVAC Drive FC 102, то Ви можете у наших менеджерів:

  • отримати якісну додаткову консультацію;
  • дізнатися вартість на частотник чи на, як ви його іноді називаєте, регулятор обертів двигуна;
  • замовити частотник та придбати зі складу в Запоріжжі або з центрального складу Danfoss Україна;
  • Отримати професіональну технічну підтримку при першому ввімкненні;
  • мати офіційне гарантійне сервісне обслуговування.

Ціна   Склад продукції   Відділ продажу