Частотні перетворювачі Danfoss VLT AQUA Drive FC 202

13 февраля в 8:56

Частотні перетворювачі Danfoss VLT AQUA Drive FC 202 призначені для застосувань, пов’язаних з водопостачанням та водовідведенням. Неперевершений досвід у прогресивних технологіях водопостачання та водовідведення Danfoss Drives допоміг створити привід VLT AQUA Drive FC 202 – найкращу пару до двигуна у сучасних системах водопостачання, стічних водах та іригаційних системах. Володіючи широким рядом стандартних та опціональних можливостей AQUA Drive FC 202 дозволяє знизити загальні витрати при експлуатації систем водопостачання та водовідводу.


Products_RU_844_product_image_big AQUA1 Danfoss AQUA Drive Danfoss AQUA Drive FC-202 Shema

Порада: використовуйте частотні перетворювачі AQUA Drive FC 202 для максимальної економії експлуатаційних видатків та електроенергії у насосному застосуванні. Для свердловинних насосів обов’язковим є запас потужності.


 Характеристики Danfoss VLT AQUA Drive FC 202:

Частотні перетворювачі VLT AQUA Drive FC 202 використовуються у сучасних водогосподарських системах. Системи водопостачання та стічних вод, являються пріоритетною областю діяльності компанії Dandoss Drives. Тому, перетворювачі частоти виробництва Danfoss (Данія) роблять можливим керування процесом водопостачання з покращеними характеристиками, при найменшому енергоспоживанні. Простота налаштування та широкі можливості перетворювача, роблять його незамінним для різноманітних водних задач.

Застосування:
  • опріснювальні установки – висока солевмісна атмосфера, через використання соленої морської води, потребує підвищеного захисту від корозії. Опціональне покриття плат та механічна конструкція з ізолюванням електроніки від охолоджувального повітряного потоку роблять AQUA Drive FC 202 бездоганним рішенням для подібних застосувань;
  • станції водопідготовки - для відповідності змінним витратам у різні дні та у різний час, потрібен функціональний та надійний контролер. ПЗ AQUA Drive FC 202 забезпечує унікальні властивості керування насосом, які допоможуть керувати системою з самими жорсткими вимогами;
  • насоси для свердловин – вимоги швидкого старту та зупинки, точного керування та захисту від “сухого ходу”. Вбудована функція виявлення “сухого ходу”, а також початковий та кінцевий розгін допомагають AQUA Drive FC 202 бездоганно працювати з таким обладнанням;
  • установки очищення стічних вод – флуктації потоку можуть порушити ефективність процесу керування, збільшити видатки та знос обладнання завдяки частим пускам та зупинкам та надають поганий вплив на якість очищення;
  • водоподача – ця область стає усе більш популярною, зростаючі вимоги до надійного та точному контролю за тиском призводять до проблем у багатьох комунальних хозяйствах. AQUA Drive FC 202 містить інноваційні функції для керування насосами, які дозволяють забезпечити підтримання точного тиску та витрати, при цьому знижуючи витік у системі та енергоспоживання.
Повний захист електродвигуна

Немає необхідності в зовнішньому захисті електродвигуна. Усі параметри контролює перетворювач та миттєво реагує на екстрені та аварійні ситуації (підвищена/понижена вхідна напруга, струм електродвигуна, обрив фази, перекіс фази, зміна послідовності фаз, коротке замикання на землю, міжфазне замикання, перегрів електродвигуна). На додаток перетворювач Danfoss VLT AQUA Drive FC 202 має усі необхідні функції самозахисту.

Мінімальне проникнення пилу

Привід Danfoss VLT AQUA Drive FC 202 розроблений таким чином, щоб виключити проходження примусового повітряного потоку через електронні компоненти. Печатні плати добре захищені всередині приводу.

Високий ККД – 98%

Силові модулі приводу, власного виробництва, забезпечують роботу всієї системи без перегріву, завдяки малим втратам потужності.

Температура зовнішнього середовища до 50°С без зниження характеристик

Високоефективне охолодження дозволяє працювати в умовах з температурою навколишнього повітря до 50°С.

Частотні перетворювачі Danfoss VLT AQUA Drive FC 202, переваги:

Екстремально надійний корпус для жорстких умов експлуатації

Корпуси IP54 чи IP66 розроблені для роботи у важкому середовищі з вмістом газу, бруду та пилу. Електронна частина цілком ізольована від охолоджуючого повітря з метою підвищення строку експлуатації. Усі клеми та з’єднання ЕМС знаходяться всередині корпусу приводу під міцною передньою панеллю для максимального захисту. При замовленні корпусу IP66 радіатор постачається з антикорозійним покриттям.

Автоматичне налаштування ПІ-регуляторів

З автоматичним налаштуванням ПІ-регуляторів привід перевіряє реакцію системи на корекцію, внесену їм самим та змінює власні параметри, так що точна та стабільна робота досягається доволі швидко. ПІ-коефіцієнти посилення постійно змінюються для досягнення компенсації характеристики навантаження. Це дозволяє індивідуально налаштувати ПІ-регулятор в любому з 4х наборів параметрів.

Режим заповнення трубопроводу

Можливо в режимі роботи з ОЗ по тиску. Попереджає гідроудари, розриви водопроводів або зриви головок пульверизаторів. Новий режим заповнення трубопроводу підходить як для горизонтальних, так і для вертикальних систем. Режим корисний в усіх застосуваннях, де потрібно попереднє заповнення трубопроводів, таких як іригаційні системи, системи водопостачання та ін.

Виявлення кінця насосної характеристики

Ця функція приводу дозволяє виявити витік води чи розрив трубопроводу. Кінець характеристики вмикає аварійний сигнал, вимикає насос чи виконує іншу запрограмовану функцію в той час, коли насос працює на максимальній швидкості без створення необхідного тиску – ситуація, яка може виникнути в результаті обриву трубопроводу або витоку.

Останов с контролем зворотного клапану

Попереджує гідроудар при зупинці насосу та закритті зворотнього клапану. Ця функція дозволяє уповільнити насос на швидкості близький до закриття клапана, що подовжує тривалість роботи зворотнього клапану.

Виявлення "сухого ходу"

Привід AQUA Drive FC 202 постійно оцінює умови роботи насосу на підставі внутрішньої зміни частоти та потужності. У випадку занадто малого споживання потужності – що має місце при малому потоці або його повній відсутності – привід зупиняється.

"Сплячий режим"

Зменшує знос насосів при абсолютному мінімумі споживання потужності. При малому потоці насос підкачує систему та зупиняється. В продовж “сплячого режиму” частотні перетворювачі Danfoss VLT AQUA Drive FC 202 контролюють тиск та насос ввімкнеться, коли воно досягне мінімально допустимого рівня.

Компенсація витрат води

Функція компенсації витрат у AQUA Drive використовує той факт, що спротив потоку зменшується зі зниженням витрат. Уставка тиску відповідно знижується, чим досягається додаткове енергозбереження.

Початковий/кінцевий розгін

Початковий розгін забезпечує швидке прискорення насосів до мінімальної швидкості, де здійснюється  перехід до нормального розгону. Це попереджує пошкодження осьових підшипників насосу.

Чергування насосів

Це вбудована логічна функція дозволяє здійснити чергування двох насосів у режимі робочій-резервний. Рух резервного насосу запобігає заїданню валу. Внутрішній таймер VLT AQUA Drive FC 202 забезпечує рівномірне напрацювання обох агрегатів.

Більше інформації Технічна документація

Якщо Вас зацікавили частотні перетворювачі (частотники) Danfoss VLT AQUA Drive FC 202 Ви можете у наших менеджерів:

  • отримати додаткову консультацію;
  • дізнатися вартість на частотні перетворювачі або на, як Ви іноді їх називаєте, частотники;
  • замовити та придбати частотник зі складу у Запоріжжі або з центрального складу Danfoss Україна;
  • отримати технічну підтримку при першому ввімкненні перетворювача частоти;
  • мати гарантійне сервісне обслуговування.

Ціна   Склад продукції   Відділ продажу