Шафи автоматичного включенння резерву

24 ноября в 13:20

Для тих хто шукає шафи автоматичного включення резерву!

Всі знають що таке АВР і для яких цілей він використовується. Компанія Югінсервис виробляє шафи автоматичного включення резерву (АВР) індивідуально для кожного Замовника з урахуванням всіх його вимог і побажань. Вони можуть бути сині і помаранчеві, великі і маленькі, дешеві і дорогі, а головне відповідати всім необхідним нормам і вимогам.

Якщо ви купили генератор без автоматичного пуску і зіткнулися з проблемою автоматичного включення резервного живлення, не поспішайте засмучуватись. Доручіть нам цю задачку і не відволікайтеся на моніторинг електропостачання ваших об’єктів. Наша система АВР запустить будь який генератор і відправить повідомлення про стан електропостачання об’єкта. Як тільки відновиться основне електропостачання, Ваш генератор буде зупинений і об’єкт переключиться на живлення від основного джерела.

Натискайте на червону кнопку внизу “Задати питання”, заповніть поле вказавши ваші координати, через п’ять хвилин ми Вам зателефонуємо, через 40 хвилин ми назвемо ціну і через тиждень Ви отримаєте Вашу Шафу АВР.