СВІТ ЮГІНСЕРВІС

Ми створені в 1994 році 7 квітня і сьогодні ми з тих компаній, темп змін всередині яких, перевищує темп змін на ринку. Ми проектуємо, модернізуємо, поставляємо, монтуємо, налагоджуємо і вводимо в експлуатацію.
Ми з'являємося там, де належить ввести в дію велику кількість нового обладнання або весь об'єкт в цілому. Часто буває так, що обладнання та пристрої нові, часом унікальні, інші схемні рішення, а час не чекає, терміни жорсткі, замовник квапить. Треба володіти неабиякою ерудицією, широкими знаннями, завзятістю, працьовитістю, щоб швидко запустити об'єкт.
Від нас вимагається знання проекту, розташування апаратури і з'єднань, основних особливостей конкретного технологічного процесу на даному об'єкті. Ми повинні знати теорію, нормативну базу і мати практичні навички та досвід. Повинні мати арсенал сучасного випробувального обладнання та засобів вимірювальної техніки. І все це ми маємо, вміємо і знаємо.
Уже давно зданий і введений в експлуатацію об'єкт, а ми - допомога та підтримка при експлуатації. Консультуємо, навчаємо і інструктуємо персонал, удосконалюємо і модернізуємо техніку. Робимо все простим і зрозумілим.
Для нас головне - це терміни і якість виконуваних робіт, ввічливість і взаєморозуміння. Той, хто одного разу став нашим Замовником, залишається з нами назавжди.